Przejdź do strony: Makieta
Mieszkanie 161 / 161
Mieszkanie
B.94
Rezerwacja
Powierzchnia
56,48 m2
Piętro
2
Pokoje
3
474 432 zł
8 400 zł/m2
Mieszkanie
C.13
Rezerwacja
Powierzchnia
33,68 m2
Piętro
1
Pokoje
2
311 540 zł
9 250 zł/m2
Mieszkanie
C.16
Rezerwacja
Powierzchnia
45,2 m2
Piętro
1
Pokoje
3
393 240 zł
8 700 zł/m2
Mieszkanie
C.17
Rezerwacja
Powierzchnia
60,42 m2
Piętro
1
Pokoje
3
519 612 zł
8 600 zł/m2
Mieszkanie
C.19
Rezerwacja
Powierzchnia
28,06 m2
Piętro
2
Pokoje
1
265 167 zł
9 450 zł/m2
Mieszkanie
C.27
Rezerwacja
Powierzchnia
45,2 m2
Piętro
2
Pokoje
3
402 280 zł
8 900 zł/m2
Mieszkanie
C.44
Rezerwacja
Powierzchnia
40,36 m2
Piętro
4
Pokoje
3
375 348 zł
9 300 zł/m2
Przejdź do strony: Pliki do pobrania