Przejdź do strony: Makieta

Mieszkanie 161 / 161

Mieszkanie
B.1
Wolne
Powierzchnia
66,41 m2
Piętro
Parter
Pokoje
3
571 126 zł
8 600 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
B.7
Rezerwacja
Powierzchnia
61,05 m2
Piętro
1
Pokoje
3
509 768 zł
8 350 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.2
Rezerwacja
Powierzchnia
33,54 m2
Piętro
Parter
Pokoje
2
301 860 zł
9 000 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.3
Wolne
Powierzchnia
60,47 m2
Piętro
Parter
Pokoje
3
501 901 zł
8 300 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.5
Rezerwacja
Powierzchnia
45,06 m2
Piętro
Parter
Pokoje
3
383 010 zł
8 500 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.6
Wolne
Powierzchnia
60,33 m2
Piętro
Parter
Pokoje
3
512 805 zł
8 500 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.7
Wolne
Powierzchnia
46,54 m2
Piętro
Parter
Pokoje
2
395 590 zł
8 500 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.8
Wolne
Powierzchnia
28,06 m2
Piętro
1
Pokoje
1
260 958 zł
9 300 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.9
Wolne
Powierzchnia
43,73 m2
Piętro
1
Pokoje
2
373 892 zł
8 550 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
B.20
Rezerwacja
Powierzchnia
66,92 m2
Piętro
3
Pokoje
3
568 820 zł
8 500 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
B.28
Wolne
Powierzchnia
67,07 m2
Piętro
4
Pokoje
3
580 156 zł
8 650 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
B.31
Wolne
Powierzchnia
60,87 m2
Piętro
4
Pokoje
3
541 743 zł
8 900 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
B.33
Wolne
Powierzchnia
66,48 m2
Piętro
4
Pokoje
3
585 024 zł
8 800 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
B.39
Wolne
Powierzchnia
56,45 m2
Piętro
Parter
Pokoje
3
474 180 zł
8 400 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
B.40
Wolne
Powierzchnia
67,1 m2
Piętro
Parter
Pokoje
3
577 060 zł
8 600 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
B.45
Wolne
Powierzchnia
71,82 m2
Piętro
Parter
Pokoje
3
596 106 zł
8 300 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
B.47
Wolne
Powierzchnia
66,27 m2
Piętro
1
Pokoje
3
543 414 zł
8 200 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
B.52
Wolne
Powierzchnia
99,38 m2
Piętro
1
Pokoje
4
824 854 zł
8 300 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
B.54
Wolne
Powierzchnia
66,28 m2
Piętro
2
Pokoje
3
553 438 zł
8 350 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
B.59
Wolne
Powierzchnia
99,42 m2
Piętro
2
Pokoje
4
845 070 zł
8 500 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
B.60
Wolne
Powierzchnia
56,43 m2
Piętro
3
Pokoje
3
485 298 zł
8 600 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
B.61
Wolne
Powierzchnia
66,16 m2
Piętro
3
Pokoje
3
562 360 zł
8 500 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
B.66
Wolne
Powierzchnia
56,46 m2
Piętro
4
Pokoje
3
494 025 zł
8 750 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
B.74
Wolne
Powierzchnia
71,79 m2
Piętro
Parter
Pokoje
3
595 857 zł
8 300 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
B.79
Wolne
Powierzchnia
66,94 m2
Piętro
Parter
Pokoje
3
555 602 zł
8 300 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
B.80
Rezerwacja
Powierzchnia
56,21 m2
Piętro
Parter
Pokoje
3
466 543 zł
8 300 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
B.81
Rezerwacja
Powierzchnia
99,38 m2
Piętro
1
Pokoje
4
824 854 zł
8 300 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
B.87
Wolne
Powierzchnia
56,18 m2
Piętro
1
Pokoje
3
466 294 zł
8 300 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
B.88
Wolne
Powierzchnia
99,52 m2
Piętro
2
Pokoje
4
845 920 zł
8 500 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
B.93
Wolne
Powierzchnia
66,48 m2
Piętro
2
Pokoje
3
555 108 zł
8 350 zł/m2
Historia ceny

Wybierz budynek
Wybierz piętro
 
Przejdź do strony: Pliki do pobrania