Przejdź do strony: Makieta

Mieszkanie 161 / 161

Mieszkanie
B.94
Rezerwacja
Powierzchnia
56,48 m2
Piętro
2
Pokoje
3
474 432 zł
8 400 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
B.99
Wolne
Powierzchnia
66,29 m2
Piętro
3
Pokoje
3
563 465 zł
8 500 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.10
Wolne
Powierzchnia
68,63 m2
Piętro
1
Pokoje
3
586 787 zł
8 550 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.12
Wolne
Powierzchnia
25,89 m2
Piętro
1
Pokoje
2
245 955 zł
9 500 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.13
Rezerwacja
Powierzchnia
33,68 m2
Piętro
1
Pokoje
2
311 540 zł
9 250 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.14
Wolne
Powierzchnia
60,6 m2
Piętro
1
Pokoje
3
515 100 zł
8 500 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.16
Rezerwacja
Powierzchnia
45,2 m2
Piętro
1
Pokoje
3
393 240 zł
8 700 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.17
Rezerwacja
Powierzchnia
60,42 m2
Piętro
1
Pokoje
3
519 612 zł
8 600 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.18
Wolne
Powierzchnia
46,62 m2
Piętro
1
Pokoje
2
400 932 zł
8 600 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.19
Rezerwacja
Powierzchnia
28,06 m2
Piętro
2
Pokoje
1
265 167 zł
9 450 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.21
Wolne
Powierzchnia
68,63 m2
Piętro
2
Pokoje
3
586 787 zł
8 550 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.23
Wolne
Powierzchnia
25,89 m2
Piętro
2
Pokoje
2
251 133 zł
9 700 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.25
Wolne
Powierzchnia
60,58 m2
Piętro
2
Pokoje
3
524 017 zł
8 650 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.27
Rezerwacja
Powierzchnia
45,2 m2
Piętro
2
Pokoje
3
402 280 zł
8 900 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.28
Wolne
Powierzchnia
60,42 m2
Piętro
2
Pokoje
3
528 675 zł
8 750 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.29
Wolne
Powierzchnia
46,62 m2
Piętro
2
Pokoje
2
407 925 zł
8 750 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.31
Wolne
Powierzchnia
43,73 m2
Piętro
3
Pokoje
2
387 011 zł
8 850 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.32
Wolne
Powierzchnia
68,63 m2
Piętro
3
Pokoje
3
597 081 zł
8 700 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.36
Wolne
Powierzchnia
60,58 m2
Piętro
3
Pokoje
3
533 104 zł
8 800 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.38
Wolne
Powierzchnia
45,2 m2
Piętro
3
Pokoje
3
409 060 zł
9 050 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.39
Wolne
Powierzchnia
60,42 m2
Piętro
3
Pokoje
3
537 738 zł
8 900 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.40
Wolne
Powierzchnia
46,62 m2
Piętro
3
Pokoje
2
414 918 zł
8 900 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.41
Wolne
Powierzchnia
28,06 m2
Piętro
4
Pokoje
1
277 794 zł
9 900 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.42
Wolne
Powierzchnia
43,73 m2
Piętro
4
Pokoje
2
393 570 zł
9 000 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.43
Wolne
Powierzchnia
68,63 m2
Piętro
4
Pokoje
3
607 376 zł
8 850 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.44
Rezerwacja
Powierzchnia
40,36 m2
Piętro
4
Pokoje
3
375 348 zł
9 300 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.47
Wolne
Powierzchnia
60,6 m2
Piętro
4
Pokoje
3
545 400 zł
9 000 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.48
Wolne
Powierzchnia
30,42 m2
Piętro
4
Pokoje
2
298 116 zł
9 800 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.49
Wolne
Powierzchnia
45,2 m2
Piętro
4
Pokoje
3
415 840 zł
9 200 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.50
Wolne
Powierzchnia
60,42 m2
Piętro
4
Pokoje
3
543 780 zł
9 000 zł/m2
Historia ceny

Wybierz budynek
Wybierz piętro
 
Przejdź do strony: Pliki do pobrania