Przejdź do strony: Makieta

Mieszkanie 161 / 161

Mieszkanie
C.51
Wolne
Powierzchnia
46,62 m2
Piętro
4
Pokoje
2
421 911 zł
9 050 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.52
Wolne
Powierzchnia
72,38 m2
Piętro
5
Pokoje
3
698 467 zł
9 650 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.53
Wolne
Powierzchnia
67,14 m2
Piętro
5
Pokoje
4
654 615 zł
9 750 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.54
Wolne
Powierzchnia
77,31 m2
Piętro
5
Pokoje
4
734 445 zł
9 500 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.55
Wolne
Powierzchnia
83,4 m2
Piętro
5
Pokoje
4
788 130 zł
9 450 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.57
Wolne
Powierzchnia
45,38 m2
Piętro
Parter
Pokoje
3
390 268 zł
8 600 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.58
Wolne
Powierzchnia
60,64 m2
Piętro
Parter
Pokoje
3
515 440 zł
8 500 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.60
Wolne
Powierzchnia
46,88 m2
Piętro
Parter
Pokoje
2
407 856 zł
8 700 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.61
Wolne
Powierzchnia
60,72 m2
Piętro
Parter
Pokoje
3
528 264 zł
8 700 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.63
Wolne
Powierzchnia
62,52 m2
Piętro
Parter
Pokoje
4
531 420 zł
8 500 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.64
Wolne
Powierzchnia
45,48 m2
Piętro
1
Pokoje
3
395 676 zł
8 700 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.65
Rezerwacja
Powierzchnia
60,83 m2
Piętro
1
Pokoje
3
523 138 zł
8 600 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.66
Wolne
Powierzchnia
29,46 m2
Piętro
1
Pokoje
2
275 451 zł
9 350 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.67
Wolne
Powierzchnia
47,01 m2
Piętro
1
Pokoje
2
418 389 zł
8 900 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.68
Rezerwacja
Powierzchnia
60,87 m2
Piętro
1
Pokoje
3
547 830 zł
9 000 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.69
Rezerwacja
Powierzchnia
33,19 m2
Piętro
1
Pokoje
2
331 900 zł
10 000 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.70
Rezerwacja
Powierzchnia
51,77 m2
Piętro
1
Pokoje
3
476 284 zł
9 200 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.71
Wolne
Powierzchnia
37,97 m2
Piętro
1
Pokoje
2
351 223 zł
9 250 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.73
Wolne
Powierzchnia
60,83 m2
Piętro
2
Pokoje
3
532 263 zł
8 750 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.75
Wolne
Powierzchnia
47,01 m2
Piętro
2
Pokoje
2
427 791 zł
9 100 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.76
Rezerwacja
Powierzchnia
60,87 m2
Piętro
2
Pokoje
3
556 961 zł
9 150 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.78
Rezerwacja
Powierzchnia
51,77 m2
Piętro
2
Pokoje
3
486 638 zł
9 400 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.79
Wolne
Powierzchnia
37,97 m2
Piętro
2
Pokoje
2
356 918 zł
9 400 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.80
Wolne
Powierzchnia
45,48 m2
Piętro
3
Pokoje
3
409 320 zł
9 000 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.81
Wolne
Powierzchnia
60,83 m2
Piętro
3
Pokoje
3
541 387 zł
8 900 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.84
Wolne
Powierzchnia
67,04 m2
Piętro
3
Pokoje
3
646 936 zł
9 650 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.85
Wolne
Powierzchnia
94,05 m2
Piętro
3
Pokoje
4
874 665 zł
9 300 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.86
Wolne
Powierzchnia
45,48 m2
Piętro
4
Pokoje
3
418 416 zł
9 200 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.87
Wolne
Powierzchnia
60,83 m2
Piętro
4
Pokoje
3
547 470 zł
9 000 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.89
Wolne
Powierzchnia
91,03 m2
Piętro
4
Pokoje
4
860 234 zł
9 450 zł/m2
Historia ceny

Wybierz budynek
Wybierz piętro
 
Przejdź do strony: Pliki do pobrania