Przejdź do strony: Makieta

Mieszkanie 161 / 161

Mieszkanie
C.112
Wolne
Powierzchnia
60,87 m2
Piętro
2
Pokoje
3
556 961 zł
9 150 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.113
Wolne
Powierzchnia
47,01 m2
Piętro
2
Pokoje
2
427 791 zł
9 100 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.115
Wolne
Powierzchnia
60,83 m2
Piętro
2
Pokoje
3
532 263 zł
8 750 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.116
Wolne
Powierzchnia
45,48 m2
Piętro
2
Pokoje
3
404 772 zł
8 900 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.117
Wolne
Powierzchnia
94,05 m2
Piętro
3
Pokoje
4
874 665 zł
9 300 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.118
Wolne
Powierzchnia
67,04 m2
Piętro
3
Pokoje
3
646 936 zł
9 650 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.120
Rezerwacja
Powierzchnia
29,46 m2
Piętro
3
Pokoje
2
285 762 zł
9 700 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.121
Wolne
Powierzchnia
60,83 m2
Piętro
3
Pokoje
3
541 387 zł
8 900 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.122
Wolne
Powierzchnia
45,48 m2
Piętro
3
Pokoje
3
409 320 zł
9 000 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.124
Wolne
Powierzchnia
91,03 m2
Piętro
4
Pokoje
4
860 234 zł
9 450 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.126
Wolne
Powierzchnia
60,83 m2
Piętro
4
Pokoje
3
547 470 zł
9 000 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.128
Rezerwacja
Powierzchnia
116,59 m2
Piętro
5
Pokoje
4
1 095 946 zł
9 400 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.130
Wolne
Powierzchnia
51,24 m2
Piętro
5
Pokoje
3
517 524 zł
10 100 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.131
Wolne
Powierzchnia
46,5 m2
Piętro
Parter
Pokoje
2
395 250 zł
8 500 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.132
Wolne
Powierzchnia
60,33 m2
Piętro
Parter
Pokoje
3
518 838 zł
8 600 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.133
Wolne
Powierzchnia
46,54 m2
Piętro
1
Pokoje
2
397 917 zł
8 550 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.134
Wolne
Powierzchnia
60,42 m2
Piętro
1
Pokoje
3
519 612 zł
8 600 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.135
Rezerwacja
Powierzchnia
45,16 m2
Piętro
1
Pokoje
3
392 892 zł
8 700 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.137
Wolne
Powierzchnia
60,33 m2
Piętro
1
Pokoje
3
512 805 zł
8 500 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.140
Wolne
Powierzchnia
66,41 m2
Piętro
1
Pokoje
3
567 806 zł
8 550 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.141
Wolne
Powierzchnia
44,01 m2
Piętro
1
Pokoje
2
378 486 zł
8 600 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.142
Wolne
Powierzchnia
46,54 m2
Piętro
2
Pokoje
2
407 225 zł
8 750 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.143
Rezerwacja
Powierzchnia
60,42 m2
Piętro
2
Pokoje
3
528 675 zł
8 750 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.144
Wolne
Powierzchnia
45,16 m2
Piętro
2
Pokoje
3
401 924 zł
8 900 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.146
Wolne
Powierzchnia
60,32 m2
Piętro
2
Pokoje
3
521 768 zł
8 650 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.149
Wolne
Powierzchnia
66,41 m2
Piętro
2
Pokoje
3
567 806 zł
8 550 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.150
Wolne
Powierzchnia
44,01 m2
Piętro
2
Pokoje
2
382 887 zł
8 700 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.151
Wolne
Powierzchnia
46,54 m2
Piętro
3
Pokoje
2
414 206 zł
8 900 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.152
Wolne
Powierzchnia
60,42 m2
Piętro
3
Pokoje
3
537 738 zł
8 900 zł/m2
Historia ceny

Mieszkanie
C.155
Wolne
Powierzchnia
60,32 m2
Piętro
3
Pokoje
3
530 816 zł
8 800 zł/m2
Historia ceny

Wybierz budynek
Wybierz piętro
 
Przejdź do strony: Pliki do pobrania